VYBERTE SI PRODUKT

NOVINKA!!!

54 VŮNĚ WHISKY

PRODUKTY VŮNĚ VÍNA


 

 

 


EXPOZICE VŮNÍ

MORAVSKÝCH A ČESKÝCH VÍN

Ve dnech 27. 4. -29. 4. 2010 měla v rámci veletrhu Víno & Destiláty premiéru interaktivní expozice Vůně moravských a českých vín.

Expozice byla od té doby součástí Gourmet festivalu Mikulov, několika prezentací v Paláci Luxor, byla prezentována v Tesco Letňany a Tesco Eden, v rámci Prague Wine Festivalu a budete ji moci vídat na dalších podobných akcích.

 Expozice sestává z interaktivní prezentace 12 vůní, které jsou typické pro vína Moravy a Čech. Každá vůně je prezentována jak vizuální formou (velkoplošné plakáty), tak i unikátními difuséry, ke kterým je možno přičichnout a danou vůní na místě cítit. Součástí prezentace každé vůně je i textový doprovod (ve kterých vínech se daná vůně vyskytuje, co její vznik způsobuje aj.)

Výběr vůní byl připraven ve spolupráci s nejlepšími českými sommeliéry, a návštěvníci expozice si tak měli možnost na vlastní nos vyzkoušet, jak voní moravská vína a jaké jsou nejčastější vůně, které lze v našich vínech nalézt. Kromě několika set návštěvníků, kteří si expozici prohlédli, jsme na stánku s poetickým názvem Vůně vína přivítali i Přemysla Sobotku, Předsedu Senátu Parlamentu České republiky, Jakuba Šebestu, Ministra zemědělství České republiky, Velvyslance státu Izrael v České republice a další.

Atraktivní expozice Vůní moravských a českých vín se nyní vydá na cestu po vinařských akcích v České republice. Přijďte si přivonět.

Expozice VŮNĚ MORAVSKÝCH A ČESKÝCH VÍN MŮŽE BÝT I SOUČÁSTÍ I VAŠÍ AKCE! V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat.